Wsparcie finansowe z funduszu prewencyjnego PZU Życie SA

16 października, 2020 Autor wpisu
Komentarze zablokowane

Powszechny Zakład Ubezpieczeń na Życie SA z siedzibą w Warszawie wsparł, środkami pochodzącymi z funduszu prewencyjnego PZU Życie SA, działania naszego Szpitala w zakresie ochrony zdrowia i życia, w celu przeciwdziałania skutkom pandemii wywołanej koronawirusem SARS-CoV-2. Kwota dofinansowania została wydatkowana na zakup śródoperacyjnego aparatu RTG z ramieniem „C” z przeznaczeniem dla Bloku Operacyjnego Szpitala.

Darowizna finansowa od Fundacji Agencji Rozwoju Przemysłu

16 października, 2020 Autor wpisu
Komentarze zablokowane

Fundacja_ARP_LogoW trudnym czasie zmagania się z epidemią COVID-19, Fundacja Agencji Rozwoju Przemysłu z siedzibą w Warszawie wsparła finansowo nasz szpital. Dzięki przekazanej darowiźnie możliwe stało się doposażenie Szpitala w nowoczesny sprzęt, niezbędny do realizacji zabiegów chirurgicznych.

Informacja

15 października, 2020 Autor wpisu
Komentarze zablokowane

Regionalny Szpital w Kołobrzegu informuje, że wszystkie planowe przyjęcia pacjentów do Oddziału Otolaryngologicznego oraz do Pracowni VNG i Pracowni Endoskopii Laryngologicznej zostają wstrzymane do dnia 26 października 2020 r.

Powyższa sytuacja związana jest ze stanem epidemii.

Punkt pobrań wymazów na obecność COVID-19

1 października, 2020 Autor wpisu
Komentarze zablokowane

Punkt pobrań wymazów na obecność COVID-19 znajduje się na terenie Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu – wjazd przez bramę od strony ul. Łopuskiego przy Kanale Drzewnym,  wejście do budynku za Stacją Dializ. Drzwi (metalowa krata) do punktu pobrań znajdują się za narożnikiem budynku (wejście po zewnętrznych schodach).

Uwaga! Na badanie należy zabrać ze sobą dokument ze zdjęciem i swój nr PESEL.

Obowiązuje telefoniczna rejestracja i umówienie się na konkretny dzień i godzinę pobrania wymazu – nr tel. 516 220 693.

Informacja – przeniesienie POZ

2 września, 2020 Autor wpisu
Komentarze zablokowane

Informujemy, że od dnia 2 września 2020 r. PORADNIA LEKARZA POZ w ramach nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej zostaje przeniesiona z parteru (przy Izbie Przyjęć) na I PIĘTRO budynku, gdzie znajdują się Poradnie Specjalistyczne, obok Poradni Onkologicznej (pokoje od nr 08 do 10).

Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

Informacja – odnośnie operacji zaćmy „trybem jednego dnia”

2 września, 2020 Autor wpisu
Komentarze zablokowane

Regionalny Szpital w Kołobrzegu informuje, że w związku z wprowadzonym odnośnie operacji zaćmy „trybem jednego dnia” (tzn. pacjent zostaje przyjęty na oddział ok. godz. 07:00, zostaje poddany zabiegowi i tego samego dnia zostaje z oddziału wypisany), aktualnie okres oczekiwania na zabieg wynosi do kilku dni.

Jednocześnie informujemy, że na podstawie skierowania od lekarza okulisty dokonujemy rejestracji na termin zabiegu w sekretariacie Oddziału Okulistycznego osobiście lub telefonicznie pod nr tel. 94 35 30 263.

Informacja

28 sierpnia, 2020 Autor wpisu
Komentarze zablokowane

Informujemy, że od dnia 31 sierpnia 2020 r. PUNKT POBORU KRWI   zostaje przeniesiony z pokoju nr  10 na I PIĘTRZE na NISKI PARTER – pokój po lewej stronie korytarza obok Kaplicy.

Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

Informacja

11 sierpnia, 2020 Autor wpisu
Komentarze zablokowane

Uprzejmie informujemy,

że zgodnie z Zarządzeniem Nr 30/2019 Dyrektora Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu dzień 21 sierpnia 2020 roku ustalono dodatkowym dniem wolnym.

W tym dniu Szpital funkcjonuje w systemie dyżurowym.

Informacja

24 lipca, 2020 Autor wpisu
Komentarze zablokowane

Regionalny Szpital w Kołobrzegu informuje, że na podstawie art. 21 ust. 2 Ustawy z dnia 6 listopada 2008 roku o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta, w związku z trwającym stanem epidemii , na obecną chwilę porody rodzinne nie są realizowane.

Podziękowanie dla Gminy Miasto Kołobrzeg

8 lipca, 2020 Autor wpisu
Komentarze zablokowane

Podziękowanie dla Gminy Miasto Kołobrzeg