Dyrektor Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu zatrudni od zaraz:

1. Lekarza okulistę z doświadczeniem operacyjnym do pracy w Oddziale Okulistycznym i sali operacyjnej, chcącego kontynuować lub zgłębić techniki operacyjne oczu.
    Oddział Okulistyczny wykonuje pełny zakres zabiegów przedniego i tylnego odcinka oka oraz posiada program lekowy. Forma zatrudnienia do uzgodnienia.
  2. Przyjmie lekarza rezydenta w trakcie rezydentury z opcją zatrudnienia po ukończeniu rezydentury.
  3. Lekarza chcącego rozpocząć specjalizację w dziedzinie okulistyki w trybie pozarezydenckim – forma zatrudnienia do uzgodnienia.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przedłożenie CV i listów motywacyjnych w siedzibie Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu, ul. Łopuskiego 31-33 lub na adres e-mail:

sekretariat@szpital.kolobrzeg.pl, elzbieta.zakrzewska2@szpital.kolobrzeg.pl

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z Dyrekcją Szpitala pod nr tel. 943530201 oraz Ordynatorem Oddziału Okulistyki pod nr tel. 94 35 30 314.

Prosimy o dopisanie klauzuli w ofertach pisemnych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Regionalny Szpital w Kołobrzegu (zgodnie z  ustawą z dn. 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych” Dz. U. z 2018 r., poz. 1000, t.j.)”.