Opinie o nas – Pacjentka Krystyna F. – Głos Koszaliński Nr 275, 24.11.2012 r.

Wiele osób narzeka na służbę zdrowia, a ja chciałam ja pochwalić. Parę dni temu byłam operowana w Regionalnym Szpitalu w Kołobrzegu i złego słowa na te placówkę nie pozwolę powiedzieć.

Miałam operacje na Oddziale Chirurgii, wiadomo, że operacji nikt nie lubi. Jednak byłam tam otoczona naprawdę profesjonalną, fantastyczną i troskliwą opieką. Tam pacjent traktowany jest jak człowiek, a nie szara masa, która nic nie rozumie. Gdy tylko trafiłam na Oddział Chirurgii lekarz od razu powiedział mi jakie badania będę mieć przeprowadzone oraz na kiedy planowana jest operacja.

Lekarz wyjaśnił mi do czego potrzebne są te badania i na czym polegają oraz zapytał czy się na nie zgadzam. O wyznaczonej porze przyszedł do mnie anestezjolog i wypytywał o różne rzeczy, przebadał i wszystko dokładnie wytłumaczył.

Pielęgniarki także są świetne, po prostu przemiłe i niesamowicie cierpliwe. Cały czas miałam wrażenie, że jestem tam jak inni pacjenci kimś ważnym i że lekarze oraz pielęgniarki robią wszystko, aby mi pomóc. Tak wspaniałego szpitala nawet w najlepszych snach nie mogłam sobie wyśnić.