Opinie o nas – Pacjentka Alina A. – Głos Koszaliński Nr 269, 17.11.2012 r.

Po dość poważnym wypadku na rowerze trafiłam do Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu na Oddział Chirurgii Ogólnej. Jestem zachwycona tym Oddziałem i tym szpitalem. Parę razy byłam w szpitalu na Banacha w Warszawie, ale on nie umywa się do kołobrzeskiego szpitala. Przywiozło mnie tam pogotowie. Od razu zostałam gruntownie przebadana, zdiagnozowana i potem leczona. Muszę serdecznie podziękować lek. Ewie Matuszewskiej, która opiekowała się naszą salą, Ordynatorowi lek. Jackowi Golińskiemu, a także pozostałym lekarzom i pielęgniarkom z Oddziału Chirurgii Ogólnej za opiekę.

Szpital jest wspaniały, ma własne logo, na Oddziale Chirurgii jadalnię, gdzie pacjenci, którzy sami się poruszają mogą jeść posiłki przy stołach i nie musza tego robić w łóżkach. Wokół jest park, po którym można spacerować. A przede wszystkim pacjent jest bardzo dobrze nie tylko leczony, ale też traktowany.