Opinie o nas – Matka małej pacjentki – podziękowania z dnia 25.10.2012 r.

Szanowna Dyrekcjo Szpitala. Mam nadzieję, że słowa podziękowania kierowane tą drogą również do Państwa docierają. Moja Córka Jagienka była pacjentką poradni laryngologicznej i doraźnie oddziału laryngologii Państwa szpitala w okresie od 16 do 29 września b.r. Uzyskałam nie tylko fachową, bardzo profesjonalną pomoc ale też spotkałam się z przyjaznym podejściem do pacjenta.

Od czasu kiedy moja Córka chodzi do przedszkola bardzo często korzystam z poradni lekarskich na terenie Obornik Wlkp. i Poznania. Spotykam różnych lekarzy i pielęgniarki, różne ma doświadczenia w tych kontaktach.

Nie mogę oczywiście oceniać ich kompetencji ale jedynie sposób traktowania małych pacjentów i ich rodziców. Z tak miłym przyjęciem spotykam się niestety rzadko. A przecież czasami wcale nie porada lekarska czy pielęgniarska ale właśnie dobre słowo i uśmiech dają nam rodzicom więcej. Moje zadowolenie jest tak wielkie, że zapisałam się też na oddział laryngologii Państwa szpitala celem usunięcia migdałka Jagienki, do czego przyczyniły się też terminy oferowane przez szpital. Pragnę jeszcze raz podziękować za okazaną pomoc i pogratulować organizacji i sposobu zarządzania instytucją, gdyż jest to gwarantem fachowej pracy podległych Państwu osób. Napis widniejący na budynku szpitala – szpital przyjazny dziecku = powinien być zdecydowanie większy, gdyż w pełni Państwo realizujecie to hasło.

Proszę o przekazanie tych słów ordynatorowi Oddziału i Kierownikowi Poradni. Tą drogą pozdrawiam też Panią z Poradni oraz Panią Doktor Joannę z Oddziału laryngologi.

Łączę wyrazy szacunku. Joanna K.