Rozbudowa ul. Łopuskiego – budowa ścieżki rowerowej

Wpis utworzony przez piątek, 10 Sierpień, 2018

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że w dniu 13 sierpnia 2018 roku (poniedziałek) rozpoczną się prace związane z realizacją zadania pn. „Rozbudowa ul. Łopuskiego – budowa ścieżki rowerowej” prowadzonego przez Gminę Miasto Kołobrzeg.

W związku z tym zmianie ulegnie organizacja ruchu przy Szpitalu tj. dojście do wejścia głównego Szpitala dla pieszych będzie możliwe od strony Kanału Drzewnego (Poradnia Zdrowia – dr Bojanowski) oraz za przystankiem autobusowym gdzie również zostanie wydzielony korytarz celem umożliwienia dojścia do Szpitalnej Izby Przyjęć oraz do pochylni dla osób niepełnosprawnych. Dojazd do Szpitalnej Izby Przyjęć oraz do parkingu wewnętrznego nie będzie utrudniony.

W czasie trwania robót postój Taxi zostanie przeniesiony na chodnik przy wjeździe do hali widowiskowo – sportowej Milenium.
Jednocześnie informujemy, że część placu parkingowego Regionalnego Szpitala, który został wyłączony z użytku z uwagi na zły stan techniczny nawierzchni został udostępniony (w formie dzierżawy) firmie zewnętrznej wykonującej przebudowę ścieżki na magazyn materiałów budowlanych oraz parking maszyn. Planowany termin zakończenia inwestycji przyjęto na listopad br.