Dyrektor Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu zaprasza do składania ofert na stanowisko mgr farmacji do pracy w aptece szpitalnej

Wpis utworzony przez czwartek, 21 Czerwiec, 2018

Wymagania:

– wykształcenie wyższe farmaceutyczne z prawem wykonywania zawodu,
– wiedza w zakresie standardów, procedur, jakości specyficznych dla sektora farmacji,
– umiejętność pracy w zespole,
– zaangażowanie,
– odpowiedzialność.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przedłożenie CV i listów motywacyjnych w siedzibie Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu, ul. Łopuskiego 31-33 lub na adres e-mail:

holech@szpital.kolobrzeg.pl sekretariat@szpital.kolobrzeg.pl elzbieta.zakrzewska@szpital.kolobrzeg.pl

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z Panią Haliną Olech Z-cą  Dyrektora ds. Lecznictwa, nr tel. 943530207 oraz Panią Dorotą Pastok – Chomicką Kierownikiem Apteki Zakładowej nr tel. 943530319.

Prosimy o dopisanie klauzuli w ofertach pisemnych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Regionalny Szpital w Kołobrzegu (zgodnie z  ustawą z dn. 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych” Dz. U. z 2018 r., poz. 1000, t.j.)”.