Dzień Pielęgniarki i Położnej w Regionalnym Szpitalu w Kołobrzegu.

Wpis utworzony przez piątek, 11 Maj, 2018

W dniu 09.05.2018 r. w Regionalnym Szpitalu w Kołobrzegu odbyło się uroczyste spotkanie Członka Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego Pani Anny Mieczkowskiej i Dyrekcji naszego Szpitala z personelem Pielęgniarskim. W tym szczególnym dniu złożono na ręce Pań/Panów Oddziałowych serdecznie podziękowania i wyrazy uznania dla całego personelu Pielęgniarskiego za ich trud i codzienną ciężką pracę na rzecz pacjentów.

,,Szanowne Panie/Panowie, doceniamy Wasze oddanie i cierpliwość w codziennej pracy
na rzecz naszego Szpitala. Wasza fachowa opieka zapewnia naszym pacjentom poczucie  bezpieczeństwa i wsparcie, a codzienna praca darzona jest powszechnym szacunkiem i uznaniem. W tym szczególnym dniu życzymy Paniom/Panom wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz sukcesów w pracy zawodowej, życzymy spełnienia  wszystkich zamierzeń i wiele satysfakcji z własnych dokonań, wytrwałości
w zmaganiu się z przeciwnościami losu, drobnych zachwytów w codzienności oraz  pogody ducha i serdeczności”.

Członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego
Anna Mieczkowska