Podziękowania dla Darczyńców

Wpis utworzony przez wtorek, 13 Luty, 2018

W dniu 13 lutego 2018 roku w Regionalnym Szpitalu w Kołobrzegu odbyło się spotkanie poświęcone darczyńcom, którzy w 2017 roku przekazali na rzecz kołobrzeskiego Szpitala darowizny w postaci środków finansowych z przeznaczeniem na zakup sprzętu i aparatury medycznej oraz wyposażenia medycznego m.in. łóżek wraz z szafkami przyłóżkowymi a także wózków do przewożenia pacjentów, stolików zabiegowych i innego asortymentu niezbędnego do codziennej pracy Szpitala.

Podczas dzisiejszego spotkania Dyrektor Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu Tomasz Szymański wraz z Panią Anną Mieczkowską Członkiem Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego podziękowali wszystkim tym, którzy dostrzegają potrzeby szpitala i aktywnie wspierają jego rozwój. Jak podkreślił Dyrektor Szpitala – Nasza placówka otrzymała ogromne wsparcie finansowe, bo aż 850 tysięcy złotych, z czego 600 tys. to środki z budżetu województwa. Pozwoliło to nam na realizację wielu ważnych dla szpitala przedsięwzięć takich jak kontynuacja programu wymiany łóżek szpitalnych oraz zakup wysokiej klasy aparatów USG.

Darczyńcami w roku 2017 byli Prezydent Miasta Kołobrzeg Janusz Gromek wraz z Andrzejem Olichwirukiem Prezesem Zarządu Spółki Miejskiej Energetyki Cieplnej i Pawłem Hryciów Prezesem Zarządu Spółki Miejskich Wodociągów i Kanalizacji, Starosta Powiatu Kołobrzeskiego Tomasz Tamborski, Wójt Gminy Kołobrzeg Włodzimierz Popiołek, Burmistrz Gościna Marian Sieradzki oraz Wójt Gminy Sławoborze Marcin Książek.