Mikołajki w kołobrzeskim szpitalu

Wpis utworzony przez czwartek, 7 Grudzień, 2017

6 grudnia to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka. To właśnie dziś  zgodnie z tradycją Św. Mikołaj w czerwonym stroju z wielkim workiem obdarowuje wszystkie dzieci.

Pamiętając o najmłodszych pacjentach przebywających w tym dniu w szpitalu Dyrekcja Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu oraz kibice i piłkarze Klubu Kotwica Kołobrzeg wspólnie odwiedzili pacjentów przebywających w Oddziale Pediatrii wręczając świąteczne upominki wraz z serdecznymi życzeniami powrotu do zdrowia.

W tym roku o najmłodszych pacjentach naszego szpitala pamiętali również uczniowie Zespołu Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich Im. Emilii Gierczak obdarowując dzieci pięknymi prezentami.

Serdeczne podziękowania kierujemy również do Państwa Joanny i Dariusza Szmaglińskich właścicieli hurtowni REZON za okazaną życzliwość i wsparcie naszej inicjatywy.

W imieniu własnym i naszych małych pacjentów serdecznie dziękujemy za pamięć i wielkie serca.

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” J. Korczak