210. Przedświąteczne spotkanie pracowników Szpitala

Wpis utworzony przez wtorek, 20 Grudzień, 2016

W dniu 19 grudnia 2016 roku w Regionalnym Szpitalu w Kołobrzegu odbyło się przedświąteczne spotkanie pracowników Szpitala oraz zaproszonych gości.

W uroczystości uczestniczyli m.in. Pani Anna Mieczkowska Członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego, Pan lek. Czesław Hoc Europoseł, Pan Tomasz Tamborski Starosta Powiatu Kołobrzeskiego, Pan Jerzy Wolski Z-ca Prezydent Miasta Kołobrzeg ds. Społecznych, Wójtowie Gmin, Pani Joanna Gawenda Dyrektor Biura Pana lek. Marka Hoka Posła na Sejm oraz ordynatorzy oddziałów, pielęgniarki oddziałowe, kierownicy komórek organizacyjnych i przedstawiciele związków zawodowych.

Przedświąteczne spotkanie było okazją do przekazania wielu serdecznych życzeń z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, Nowego 2017 Roku a także wspólnego kolędowania.