204. Modernizacja sali gimnastycznej Zakładu Rehabilitacji

Wpis utworzony przez poniedziałek, 3 października, 2016

W dniu 30 września 2016 roku odbyło się uroczyste otwarcie sali gimnastycznej Zakładu Rehabilitacji kołobrzeskiego szpitala, której modernizacja była ostatnim etapem prac realizowanych w ramach remontu zakładu. W uroczystości udział wzięła Pani Anna Mieczkowska Członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego, lek. Marek Hok Poseł na Sejm, Janusz Gromek Prezydent Miasta Kołobrzeg, Tomasz Szymański Dyrektor Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu, przedstawiciele spółek Miejskiej Energetyki Cieplnej oraz Miejskich Wodociągów i Kanalizacji w Kołobrzegu, przedstawiciele głównego wykonawcy prac remontowych oraz pracownicy Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu.

Modernizacja sali gimnastycznej Zakładu Rehabilitacji była możliwa dzięki wsparciu finansowym udzielonym przez miasto Kołobrzeg oraz spółki miejskie. Całkowity koszt modernizacji sali gimnastycznej wyniósł 134.419,32 zł.

Zakres przeprowadzonych prac modernizacyjnych:

1. Sala ćwiczeń (gimnastyczna),
  2. Pomieszczenie małej sali gimnastycznej z przyległym korytarzem,
  3. Pomieszczenie stanowiące archiwum i magazyn z częścią klatki schodowej,
  4. Pomieszczenie socjalne dla personelu Zakładu Rehabilitacji,
  5. Pomieszczenie do wykonywania zabiegów fango,

Ponadto: Instalacja teleinformatyczna i instalacja ppoż.