Informacja dla Pacjentów

Wpis utworzony przez czwartek, 1 września, 2016

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż w dniach 04 lipca – 31 sierpnia 2016 roku w Zakładzie Rehabilitacji Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu przeprowadzona zostanie modernizacja sali gimnastycznej (gdzie prowadzone są ćwiczenia usprawniające – kinezyterapia), co skutkować będzie wyłączeniem sali z użytku w tym okresie. Pozostała część Zakładu Rehabilitacji będzie dostępna dla pacjentów jak dotychczas.

Jednocześnie informujemy, że pacjenci, którzy mieli zaplanowane zabiegi we wskazanym wyżej okresie otrzymują nowe dogodne terminy lub propozycje innych zabiegów, które wpiszą się w ich program rehabilitacji.

W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z prośbą o wyrozumiałość i cierpliwość, ponieważ przeprowadzenie modernizacji znacząco wpłynie na podwyższenie jakości świadczonych usług medycznych oraz pozwoli na dostosowanie do przyjętych standardów leczniczych.

Naszym głównym celem jest dostosowanie do indywidualnych potrzeb pacjentów Zakładu Rehabilitacji oraz wyjście naprzeciw ich oczekiwaniom.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu w rejestracji Zakładu Rehabilitacji pod nr tel. 94 35 30 233 lub osobiście.