183. Konferencja dotycząca powołania Dyrektora Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu

Wpis utworzony przez wtorek, 19 stycznia, 2016

W dniu 18 stycznia 2016 roku w kołobrzeskim szpitalu odbyła się konferencja prasowa z udziałem Pani Anny Mieczkowskiej Członka Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego, Panem Tomaszem Tamborskim Starostą Powiatu Kołobrzeskiego oraz Dyrektorem Regionalnego Szpitala, którym w drodze konkursu został Pan Tomasz Szymański.

Uchwałę o rozstrzygnięciu konkursu i o wyborze Dyrektora kołobrzeskiego szpitala podjął Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego podczas posiedzenia w czwartek, 14 stycznia 2016 roku.

– To dla mnie ogromne wyzwanie. Myślę, że wraz z zespołem specjalistów oraz kadrą kierowniczą szpitala będziemy wspólnie nie tylko utrzymywać jego zadawalający poziom, ale dalej rozwijać i poprawiać jakość usług świadczonych w placówce. Kwestie medyczne szpitala spełniają potrzeby regionalne, a specjaliści w nim pracujący są doskonale przygotowani i posiadają bogate doświadczenie. Wspólnie z załogą jednostki przeanalizujemy niebawem i opracujemy dalszy plan rozwoju regionalnej lecznicy.

Kolejnym wydarzeniem było spotkanie z kadrą kierowniczą szpitala, Ordynatorami oraz Pielęgniarkami Oddziałowymi, na którym Dyrektor Tomasz Szymański przybliżył swoje dotychczasowe osiągnięcia oraz doświadczenie zawodowe. Pracę rozpocznie z dniem 25 stycznia 2016 roku.