176. Posiedzenie Rady Społecznej Szpitala

Wpis utworzony przez wtorek, 10 listopada, 2015

W dniu  06 listopada  2015  roku w sali konferencyjnej Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu odbyło się posiedzenie Rady Społecznej Szpitala, które poprowadził Przewodniczący Rady Tomasz Tamborski Starosta Powiatu Kołobrzeskiego. W posiedzeniu uczestniczyli Członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego Anna Mieczkowska, członkowie rady, kadra kierownicza szpitala oraz przedstawiciele związków zawodowych.

Podczas posiedzenia Pani Anna Mieczkowska wręczyła akt powołania dla Pana Grzegorza Sosny, który będzie pełnił obowiązki Dyrektora Regionalnego Szpitala do momentu rozstrzygnięcia konkursu.

Następnie dokonano wyboru przedstawiciela Rady Społecznej Szpitala do prac w komisji konkursowej na stanowisko Dyrektora Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu. Został nim Przewodniczący Rady Tomasz Tamborski, wyłoniony w głosowaniu jawnym.