175. Darowizna w postaci napędu ortopedycznego na potrzeby Bloku Operacyjnego

Wpis utworzony przez czwartek, 15 października, 2015

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Ortopedii działające przy Regionalnym Szpitalu w Kołobrzegu przekazało darowiznę w postaci wysokiej klasy napędu ortopedycznego firmy Bojin o wartości ok. 52.000,00 zł. Jest to specjalistyczny sprzęt medyczny wykorzystywany przez lekarzy ortopedów podczas m.in. operacji rekonstrukcyjnych, naprawczych czy urazowych.

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Ortopedii, którego prezesem jest lek. Andrzej Loranc funkcjonuje w Kołobrzegu od 2006 roku. W swojej działalności skupia się głównie wokół zagadnień dotyczących popularyzacji wiedzy na temat schorzeń narządu ruchu i możliwości ich leczenia, promowania działań profilaktycznych, wdrażania nowoczesnych technik leczenia, wymiany doświadczeń i współpracy z podobnymi organizacjami w kraju i poza granicami Polski, czy właśnie wspieraniem Szpitala poprzez przekazywanie w formie darowizny sprzętu i aparatury medycznej na potrzeby Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej oraz Bloku Operacyjnego.

Serdecznie dziękujemy za okazałe wsparcie i dostrzeganie bieżących potrzeb szpitala, których realizacja wpływa na poprawę jakości świadczonych usług.