162. Dotacja z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego

Wpis utworzony przez piątek, 3 kwietnia, 2015

W dniu 02 kwietnia 2015 roku w sali konferencyjnej Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu odbył się briefing prasowy poświęcony dotacji z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego pt. „Przebudowa Zespołu Poradni Specjalistycznych wraz z niezbędną aparaturą i sprzętem medycznym oraz pozostałym wyposażeniem” – ETAP I.

W spotkaniu uczestniczyli Poseł na Sejm lek. Marek Hok, Członek Zarządu Anna Mieczkowska, Dyrektor Szpitala Jerzy Piwowarczyk oraz  Z-ca Dyrektora ds. Lecznictwa lek. Halina Olech.

Dyrektor Jerzy Piwowarczyk przedstawił zakres prac I etapu modernizacji tj. adaptacja pomieszczeń dla potrzeb okulistyki (gabinet poradni okulistycznej, pracownia OCT  i perymetrii, AF i laseroterapii, gabinety lekarskie, ciemnia, sala zabiegowa, poczekalnia), poradni neurologicznej dla dzieci, gastroenterologicznej, poradni chirurgii urazowo-ortopedycznej (gabinety lekarskie, gabinet zabiegowy), przebudowę holu wejściowego na potrzeby  poradni otolaryngologicznej i pracowni badania słuchu.

Następnie Pani Anna Mieczkowska złożyła na ręce Dyrektora Szpitala dotację finansową w wysokości 900.000,00 zł przyznaną na w/w cel. Wyraziła słowa uznania podsumowując działalność Szpitala pod względem realizacji przyjętych projektów, szybkiego rozwoju oraz wychodzenia naprzeciw potrzebom pacjentów.