129. Wizyta Pani Minister Edukacji Narodowej

Wpis utworzony przez poniedziałek, 5 maja, 2014

W dniu 05 maja 2014 roku Regionalny Szpital w Kołobrzegu odwiedziła Pani Joanna Kluzik – Rostkowska Minister Edukacji Narodowej.

Jerzy Piwowarczyk Dyrektor Szpitala oraz lek. Halina Olech Z-ca Dyrektora ds. Lecznictwa zaprezentowali Pani Minister Szkołę Przyszpitalną dla dzieci hospitalizowanych w Regionalnym Szpitalu w Kołobrzegu, Oddział Pediatryczny, którego pacjenci najczęściej korzystają ze Szkoły Przyszpitalnej oraz Oddział Położniczy z Traktem Porodowym i Blokiem Operacyjnym.

W spotkaniu uczestniczyli: lek. Marek Hok Poseł na Sejm RP, Anna Mieczkowska Członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego, Janusz Gromek Prezydent Miasta Kołobrzeg, Jerzy Wolski Z-ca Prezydenta Miasta ds. Społecznych oraz Mirosław Tessikowski Wicestarosta Kołobrzeski.