123. Szkoła Zdrowia Psychicznego

W imieniu organizatorów
,,Szkoły Zdrowia Psychicznego’’
mamy zaszczyt zaprosić Państwa na uroczystość rozpoczęcia VI edycji programu

W dniu 08 kwietnia 2014 r. o godz. 12.00 w sali konferencyjnej  Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu nastąpi uroczyste otwarcie ,,Szkoły Zdrowia Psychicznego’’ – Wykład inauguracyjny  pt. ,,Funkcjonowanie rodziny a wiek dojrzewania’’ wygłosi Ordynator Oddziału Psychiatrycznego, Prezes Stowarzyszenia ,,Feniks’’ Pani lek. Ewa Giza.

,,Szkoła Zdrowia Psychicznego’’ funkcjonuje w Regionalnym Szpitalu w Kołobrzegu od 2009 roku,  w ramach której prowadzimy zajęcia propagujące promocję zdrowia psychicznego wśród mieszkańców powiatu kołobrzeskiego i pacjentów korzystających z pomocy psychiatrycznej oferowanej w Kołobrzegu.

,,Szkoła Zdrowia Psychicznego’’ stanowi cześć zadania Samorządu Zachodniopomorskiego w zakresie profilaktyki i promocji zdrowia na rok 2014 r.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych chcących  pogłębić swą wiedzę na tematy związane ze zdrowiem psychicznym.

Koordynator programu
Jacek Mieszkowski