118. Narada Dyrektorów Szpitali Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego

Wpis utworzony przez środa, 29 Styczeń, 2014

W dniu 27 stycznia 2014 roku w Sali Konferencyjnej Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu odbyło się spotkanie Dyrektorów Szpitali Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego, którego tematem wiodącym była ocena i podsumowanie działalności minionego roku.

W spotkaniu uczestniczyli Poseł na Sejm lek. Marek Hok, Członek Zarządu Anna Mieczkowska, Dyrektor Wydziału Zdrowia Dorota Łabinowicz, Z-ca Dyrektora Wydziału Zdrowia Tomasz Szymański, Dyrektor Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu Jerzy Piwowarczyk, Dyrektor Szpitala Wojewódzkiego im. M. Kopernika w Koszalinie Andrzej Kondaszewski, Dyrektor Zachodniopomorskiego Centrum Onkologii w Szczecinie Krystyna Pieczyńska, Dyrektor SPZOZ „ZDROJE” w Szczecinie Danuta Śliwa, Dyrektor Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Szczecinie Mariusz Pietrzak, Dyrektor Specjalistycznego Szpitala im. prof. A. Sokołowskiego w Szczecinie Tomasz Grodzki, Dyrektor Specjalistycznego Zespołu Gruźlicy i Chorób Płuc w Koszalinie Robert Szank oraz Dyrektor SPZ ZOZ w Gryficach Jacek Pietryka.