116. Spotkanie przedświąteczne

Wpis utworzony przez środa, 18 grudnia, 2013

18 grudnia 2013 roku w  Regionalnym Szpitalu w Kołobrzegu odbyło się uroczyste przedświąteczne spotkanie kadry kierowniczej szpitala.

W uroczystości uczestniczyli m.in. lek. Marek Hok Poseł na Sejm RP, Anna Mieczkowska Członek Zarządu Urzędu Marszałkowskiego, Janusz Gromek Prezydent Miasta Kołobrzeg, Tomasz Tamborski Starosta Powiatu kołobrzeskiego, członkowie Rady Społecznej Szpitala oraz Przedstawiciele Związków Zawodowych.

Dyrektor Szpitala podsumował miniony rok przedstawiając zrealizowane przedsięwzięcia, którymi były m.in. otwarcie Kaplicy Szpitalnej, Banku Krwi, przeniesienie Poradni POZ, modernizacja Bloku Operacyjnego oraz zakup specjalistycznego sprzętu medycznego.

Przedświąteczne spotkanie było okazją do przekazania wielu słów uznania oraz serdecznych życzeń z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego 2014 roku.