93. Powołanie Dyrektora Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu

Wpis utworzony przez środa, 3 lipca, 2013

Uchwałą z dnia 24 czerwca 2013 roku Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego powołał na stanowisko Dyrektora Regionalnego Szpitala Pana Jerzego Piwowarczyka, który wykonywanie obowiązków rozpoczął z dniem 01 lipca 2013 roku.

Podczas pierwszego dnia Dyrektor Szpitala wraz z Członkiem Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego Anną Mieczkowską oraz Posłem na Sejm lek. med. Markiem Hokiem  przeprowadził szereg spotkań z:

– ordynatorami oddziałów i kadrą medyczną,

– kadrą kierowniczą i administracyjną szpitala oraz przedstawicielami związków zawodowych.

Kolejnym wydarzeniem była konferencja prasowa z udziałem lokalnych mediów i prasy, podczas której Dyrektor podpisał Akt powołania, przedstawił wizję funkcjonowania i rozwoju Regionalnego Szpitala oraz odpowiedział na szereg pytań ze strony mediów.

Ponadto Członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego Anna Mieczkowska poinformowała  o przyznanej dla Regionalnego Szpitala dotacji z Urzędu Marszałkowskiego w wysokości 1 800 000,00 zł na modernizację starego Bloku Operacyjnego.