86. Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją

Wpis utworzony przez niedziela, 24 lutego, 2013

Serdecznie zapraszamy na coroczne obchody Ogólnopolskiego Dnia Walki z Depresją, które odbędą się w dniu 25 lutego 2013 roku o godzinie 14:00 w Sali Koncertowej Ratusza Miejskiego. Wykłady poprowadzą pracownicy Oddziału Psychiatrycznego oraz Dziennego Oddziału Psychiatrycznego Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu.

Podczas prelekcji przybliżone zostaną następujące tematy:

– ,,Depresja u dzieci i młodzieży” – lek. med. Monika Lipert – Wódz,

– ,,Specyficzne aspekty przebiegu depresji u kobiet i mężczyzn” – lek. med. Agnieszka Popielewska – Pawłowska.

Obchody Ogólnopolskiego Dnia Walki z Depresją organizowane przez Stowarzyszenie Użytkowników Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej oraz Ich Rodzin i Przyjaciół “Feniks” oraz Regionalny Szpital w Kołobrzegu kierowane są dla osób borykających się z problemami zaburzeń psychicznych oraz osób zainteresowanych tematem depresji.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Kołobrzegu i okolic.