84. Przedświąteczne spotkanie w Regionalnym Szpitalu

Wpis utworzony przez wtorek, 18 grudnia, 2012

Tradycyjnie już w Regionalnym Szpitalu w Kołobrzegu odbyło się uroczyste przedświąteczne spotkanie w dniu 17 grudnia 2012 r.

W uroczystości uczestniczyli m.in. lek. Marek Hok Poseł na Sejm RP, lek. Czesław Hoc Poseł na Sejm RP, Ryszard Szufel Przewodniczący Rady Miasta, Janusz Gromek Prezydent Miasta Kołobrzeg, Jerzy Wolski Wiceprezydent Miasta Kołobrzeg oraz lek. Roman Ciarka Przewodniczący Rady Powiatu.

Podczas uroczystości Janusz Olszewski Dyrektor Szpitala podziękował wręczając list gratulacyjny lek. Jerzemu Hojdysowi Ordynatorowi Oddziału Rehabilitacyjnego za wieloletnią pracę na rzecz Regionalnego Szpitala.

Przy wspólnym stole Dyrektor Szpitala podsumował zrealizowane cele i zadania w 2012 roku z zakresu wdrożonego Programu Telemedycyny, przeprowadzonych modernizacji oraz zakupu aparatury i sprzętu medycznego.

Przedświąteczne spotkanie było okazją do przekazania wielu serdecznych życzeń z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku m.in. od Anny Mieczkowskiej Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego.