80. Uroczyste otwarcie po całkowitej modernizacji Chirurgicznej i Ortopedycznej Izby Przyjęć Regionalnego Szpitala

Wpis utworzony przez czwartek, 18 października, 2012

Dnia 15 października 2012 roku w Regionalnym Szpitalu w Kołobrzegu odbyło się uroczyste otwarcie po całkowitej modernizacji Chirurgicznej i Ortopedycznej Izby Przyjęć. W uroczystości udział wzięli m.in. Anna Mieczkowska Wicemarszałek Urzędu Marszałkowskiego, Tomasz Tamborski Przewodniczący Rady Społecznej Szpitala oraz Starosta Powiatu Kołobrzeskiego, członkowie Rady Społecznej Regionalnego Szpitala oraz pracownicy Szpitala.

Przeprowadzona modernizacja była możliwa dzięki dotacji uzyskanej z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego, środkom własnym Szpitala oraz zaangażowaniu całej załogi.

Całkowity koszt inwestycji wyniósł 700.000 zł

Dzięki tym środkom zmodernizowano i wyposażono:

• Gabinet badań lekarskich,
  • Salę resuscytacyjno – zabiegową,
  • Salę zabiegową,
  • Salę obserwacyjną,
  • Salę opatrunków gipsowych,
  • Pomieszczenie sanitarne,
  • Recepcję Chirurgicznej i Ortopedycznej Izby Przyjęć,
  • Hol przy Izbie.

Otwarcie Chirurgicznej i Ortopedycznej Izby Przyjęć odbyło się podczas posiedzenia Rady Społecznej Regionalnego Szpitala.