76. Regionalny Szpital w Kołobrzegu zaprasza na X Jubileuszowe Obchody Światowego Dnia Serca

Wpis utworzony przez czwartek, 6 września, 2012

Regionalny Szpital w Kołobrzegu wraz ze Stowarzyszeniem Rozwoju Kardiologii Regionu Kołobrzeskiego i Stowarzyszeniem „Serce – Sercu” zaprasza na X Jubileuszowe Obchody Światowego Dnia Serca, które odbędą się 30 września 2012 r. w Hali Millenium o godz. 10:00.

Podczas uroczystości wygłoszone zostaną wykłady edukacyjne na temat zapobiegania chorobom układu krążenia na początku XXI wieku przez prof. dr hab. n. med. Zdzisławę Kornacewicz – Jach Kierownika Kliniki Kardiologii w Szczecinie oraz lek. Romana Ronkowskiego Ordynatora Oddziału Kardiologii Regionalnego Szpitala.

Słowo wstępu wygłosi Zbigniew Mieszczak Prezes Stowarzyszenia „Serce – Sercu„. W trakcie uroczystości odbędzie się ceremonia wręczenia kryształowych i złotych serc.

Ponadto przeprowadzane będą porady lekarzy specjalistów kardiologów, rehabilitanta i diabetologa oraz badania kontrolne m.in. pomiar cukru i cholesterolu, pomiar ciśnienia tętniczego i wagi ciała.

Jubileuszowe Obchody Światowego Dnia Serca zaszczycą swoją obecnością specjaliści reprezentujący Polskie Towarzystwo Kardiologiczne, lekarze specjaliści z zakresu kardiologii oraz liczne grono działaczy społecznych na rzecz profilaktyki chorób serca.

Serdecznie zapraszamy !