67. Bezpłatne badania – mammografia

Wpis utworzony przez piątek, 15 czerwca, 2012

Dnia 29 czerwca 2012 r. w godz. 08:00 – 13:00 i 15:00 – 18:00 na terenie Regionalnego Szpitala znajdować się będzie Mammobus Zachodniopomorskiego Centrum Onkologii w Szczecinie, w którym przeprowadzone zostaną bezpłatne badania mammograficzne.

Zapraszamy wszystkie Panie w wieku 50 – 69 lat, które w ciągu ostatnich 2 lat nie wykonywały badania.

Panie zainteresowane przeprowadzeniem badania prosimy o wcześniejszą rejestrację osobiście (I piętro Szpitala, Rejestracja RTG) lub pod numerem telefonu 94 35 30 289 oraz wypełnienie pobranej w rejestracji ankiety informacyjnej dotyczącej programu.

W dniu badania pacjentka powinna posiadać:
1. Dowód osobisty
2. Aktualny dowód ubezpieczenia
3. Wszystkie poprzednie wyniki badań dotyczące piersi

Panie nieobjęte programem profilaktycznym mogą wykonać badanie po wcześniejszej rejestracji, na podstawie skierowania wydanego przez lekarza w Poradni Specjalistycznej.