63. Spotkanie Inaguracyjne Szkoły Zdrowia Psychicznego

Wpis utworzony przez środa, 23 maja, 2012

W dniu 05 czerwca 2012 r. o godzinie 11:00 w Sali Konferencyjnej Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu odbędzie się uroczyste otwarcie kolejnego cyklu spotkań Szkoły Zdrowia Psychicznego. Wykład inauguracyjny pt. Narodowy Program Zdrowia Psychicznego- kompleksowa środowiskowa opieka nad pacjentem.

Wykład inauguracyjny pt. Narodowy Program Zdrowia Psychicznego- kompleksowa środowiskowa opieka nad pacjentem wygłosi lek. med. Ewa Giza Ordynator Oddziału Psychiatrycznego oraz Prezes Stowarzyszenia Feniks. Szkoła Zdrowia Psychicznego jest kontynuacją Programu z 2009 roku stanowiącą cześć zadania Samorządu Zachodniopomorskiego w zakresie profilaktyki i promocji zdrowia na rok 2012 r. w zakresie zdrowia psychicznego i zapobiegania zaburzeniom psychicznym.