57. Spotkanie Wigilijne Stowarzyszenia „Feniks”

Wpis utworzony przez środa, 28 grudnia, 2011

W dniu 21 grudnia 2011 r. w Regionalnym Szpitalu w Kołobrzegu odbyło się tradycyjne już uroczyste spotkanie Wigilijne podopiecznych Stowarzyszenia Użytkowników Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej oraz Ich Rodzin i Przyjaciół „Feniks”.

Uroczystość poprowadziła lek. med. Ewa Giza Prezes stowarzyszenia wraz z przedstawicielami władz samorządowych, Kapelanem Szpitala Ojcem Bogdanem oraz przyjaciółmi i opiekunami stowarzyszenia.

Podopieczni Stowarzyszenia „Feniks” przygotowali uczestnikom spotkania część artystyczną, która zakończyła się wspólnie odśpiewanymi kolędami.

W serdecznej atmosferze przekazano wiele ciepłych i radosnych życzeń Bożonarodzeniowych oraz Noworocznych od kierownictwa szpitala przez Janusza Olszewskiego Dyrektora Regionalnego Szpitala, licznie przybyłych gości oraz przyjaciół stowarzyszenia.