56. Przedświąteczne spotkanie z Kadrą Kierowniczą Regionalnego Szpitala

Wpis utworzony przez środa, 21 grudnia, 2011

Dnia 19 grudnia 2011 r. w Regionalnym Szpitalu Kołobrzegu zorganizowano uroczyste przedświąteczne spotkanie Kardy Kierowniczej z załogą szpitala. Spotkaniu przewodniczył Janusz Olszewski Dyrektor Szpitala wraz z udziałem Władz Miasta i Powiatu. W spotkaniu uczestniczyli m.in. Marek Hok Poseł na Sejm RP, Janusz Gromek Prezydent Miasta Kołobrzeg, Mirosław Tessikowski Wicestarosta Miasta Kołobrzeg oraz Ryszard Szufel Przewodniczący Rady Miasta.

W świątecznej atmosferze przy wspólnym stole Dyrektor podsumował dokonania w 2011 roku z zakresu przeprowadzonych modernizacji, remontów w Oddziałach i Poradniach oraz zakupu aparatury i sprzętu medycznego. Nakreślił zamierzenia z zakresu usług medycznych oraz dalszych modernizacji na rok 2012.

Świąteczny wystrój i atmosfera były okazją do przekazania wielu ciepłych i serdecznych życzeń z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.