49. Zapraszamy na obchody Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego

Wpis utworzony przez środa, 28 września, 2011

Regionalny Szpital w KoÅ‚obrzegu, Stowarzyszenie Użytkowników Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej oraz Ich Rodzin i Przyjaciół “Feniks” w KoÅ‚obrzegu zaprasza w dniu 03.10.2011r. o godz. 10.00 do Hali Milenium (duża sala konferencyjna) na obchody Åšwiatowego Dnia Zdrowia Psychicznego. Regionalny Szpital w KoÅ‚obrzegu, Stowarzyszenie Użytkowników Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej oraz Ich Rodzin i Przyjaciół “Feniks” w KoÅ‚obrzegu zaprasza w dniu 03.10.2011r. o godz. 10.00 do Hali Milenium (duża sala konferencyjna) na obchody Åšwiatowego Dnia Zdrowia Psychicznego oraz podsumowanie zadania SamorzÄ…du Zachodniopomorskiego w zakresie profilaktyki i promocji zdrowia na rok 2011 realizowanego pod nazwÄ… “SzkoÅ‚a Zdrowia Psychicznegoâ€.